| Sunny21 a întrebat:

Exista fani One Direction pe TPU? Daca da imi puteti spune si mie de ce ii urasc uni atat de mult? Adica mie chiar imi plac foarte mult!

9 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

"unii" - De asta nu ne plac nouă fanii One Direction.Și ar mai fi un motiv, dar ți-l vor spune ceilalți.

| Sunny21 explică (pentru Duucu):

Da dar ce au fanii eu nu inteleg adica poti sa te iei de ei ca formatie dar sa te iei de un fan care doar asculta ceva ce ii place este prea mult dupa mine...si imi poti spune acel motiv te rog!

| Bøøgey a răspuns (pentru Sunny21):

Pai draguto, gusturile intr-ale muzicii au o oarecare legatura cu nivelul de cultura al unui om. De aia se iau unii de tine ca asculti One Direction.

| Nanami利 a răspuns:

Pai toti au gusturi diferite.Cum ar fi mie nu imi plac cei din "One direction" si nici Justin Bieber, etc.(si nu sunt singura). Adica nu la toti trebuie sa ii placa aceeasi trupa, mie nu imi place cum canta, nu stiu de ce, si asta e parerea meahee hee

| Sunny21 explică (pentru Nanami利):

Da stiu ca nu avem aceleasi gusturi dar multi sunt rautaciosi si ma fac in toate felurile ca ascult muzica mai diferita...dar nici mie nu imi plac manelele si eu nu ii insult... oricum mersi de parere:*

| Wøodenpints a răspuns (pentru Sunny21):

Manelele se pișă de sus pe homalăii tăi. Așa cum sunt ele, au o calitate mult superioară față de ce cântă ăia.

și înainte să arunci în mine cu termeni, nu nu-mi plac manelele și nu ascult așa ceva.

| dan1998 a răspuns:

Este treaba ta ce muzica asculti, eu nu am treaba cu nimeni ce fel de muzica asculta, daca o asculta doar pentru ei, adica la casti, este si mai bine.Inteleg ce vrei sa spui ca lumea se uita,, ciudat'' la tine cand spui ce fel de muzica/trupa asculti si mie mi se intampla la fel daca raspund ca ascult rock toata lumea zice:da tu esti satanist? sau chestii de genul, iti pun o eticheta fara sa te cunoasca, dar na nu are rost sa intru in detalii happy

| IAOIADNAA a răspuns:

Pentru ca "unii" (printre care si eu) n-au chef sa asculte muzica lor comerciala, cu versuri stupide lipsite de sens, toate despre dragoste si rahaturi de genu'

| Sunny21 explică (pentru IAOIADNAA):

Oke da de ce se iau de fani?