| sweetmind a întrebat:

Exista Justin Bieber? Faza e ca am vazut un filmulet pe google cum ca justin nu exista si as vrea sa ma lamuresc! Cine ma poate ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| Andy04 a răspuns:

Pai logic ca exista.
Am fost si la un concert de-al lui.
Lam vazut si la tv si in reviste.
Deci exista. Funda?

12 răspunsuri:
| anonim1808 a răspuns:

Existahappy

| Sophie90 a răspuns:

Cum adica sa nu existe Justin Biebe...adika stiu ca multe fete siar dori sa nu existe(printre care ma numar si eu)insa el exista.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Da... Spre ghinionul meu. straight face

| Alondrasarah a răspuns:

Am vazut un film cum ca ar avea 51 sau 55 de ani ...si cum ca ar purta masca. pare real :-? da'nu stiu ce sa spun. uite linkúl :
http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70...crede'ma :pare foarte real. dár nu cred ca este adevarat. fundoi?;;)

| Silvia78 a răspuns:

SCZ pentru celalat comentariu te-am luat in ras dar m-am uitat si eu la acel filmulet si...acum nici eu nu stiu ce sa mai cred!

| lillix a răspuns:

Da, exista acest specimen... filmuletul pe care l.ai vazut tu nu a fost real ci doar o glumabatting eyelashes.

| Alice a răspuns:

Buna iubita.
Da justin Bieber exista.
Si da deoarece concertele nu mintwinking
Plus ca e cu selena gomez si a fost si cu miley cirus.
Deci exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf? justin bieber nu existalaughingcum sa nu existe, exista

| ralukmik a răspuns:

fii sigura ca exista, doar e bieber fever peste tot, ma rog aproape...

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Exista si ca sa te convingi uitate la buzele la nasul sau la sprancenele lui cand era mic si la toate astea acum cand este mare si ai sa vezi e el ...asa ca filmu ala e o prostie.

| EuSiCuMineInsumi a răspuns:

Este o porcarie filmuletul ala.