| lolly_6164 a întrebat:

Exista o maare problemahappyde cateva saptamani tot aud la radio o melodie suuper tare.sunt inebunita dupa ea dar nu imi pot da seama cine o canta si cum se numeste.am auzit mai multe variante(sean paul, akon) dar am cautat si pe youtube si nu o gasesc.stiu un singur vers din refren care e ceva de genul"girl you know i can"...stiu ca nu e de mare ajutor dar...somebody help me plss [-o< (P. S. dau una bucata funditasmug )

Răspuns Câştigător
| eeeeeeeeee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=O2aqFLKqxZo esti sigura ca e cu akon?

7 răspunsuri:
| robyroby a răspuns:

Este vorba de aceasta melodie? -> http://www.youtube.com/watch?v=NnzjDzMlte8. Daca da, ma bucur :).

| Drums a răspuns:

Melodia este sean paul-press it up pup

| lolly_6164 explică:

Am descoperit melodia:d e vorba de sean paul hold my hand.Ms mult roburoby :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa o cante lil waynewinking sper sa fie asa! pop

| anny_3265 a răspuns:

I know you want me? ( pitbull ) sau Akon-Sexy chick sau ultima varianta Sean Paul -so fine...thinking/