| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Exista vreun program de scos din melodii negativul? (fara voce)

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu exista.

| toxik a răspuns:

Daca vrei sa salvezi negativul melodiiilor in pc-ul tau procedezi astfel : intrii pe youtube, scrii melodia care vrei sa o asculti, dupa ce ai scris melodia adaugi "instrumental".asa este pentru negativ.iar sa descarci negativu.copiezi linkul dupa youtube si intrii aici http://video2mp3.net. si ai descarcat negativul melodiei pe care il vrei? funda?:X