| Konica a întrebat:

Exista vreun site de muzica unde as putea sa ma abonez si sa primesc stiri zilnic? Pentru muzica pop, hip hop si rock.

Răspuns Câştigător
| Conseil a răspuns:

Da stiu eu,la HidrroProductions, posteaza zilnic stiri din muzica, de la pop pana la hip-hop.Numai ca trebuie sa ii contactezi(vezi ca este pagina "Contact") dai acolo le bagi id si le spui ca vrei sa te abonezi iar ei se vor ocupa de asta. link : www.hidrroproductions.blogspot.com