| Pinkyx a întrebat:

Fac parte dintr`o trupa de dans care se numeste Styl. Noi ne-am gandit sa ne schimbam numele. Dar nu prea avem idei. Ne puteti ajuta?

18 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Super style
cool style
B&G (Boys & Girls)

| Elly4all a răspuns:

Am eu cateva idei:Cliche, shadows dance, style, show style, devilish, .mai revin daca imi mai vin in minte mie imi plac astea.

nony
| nony a răspuns:

DanceBrakers..MoonWalkers...CrazyStepps...FunnkyMoves

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mie mi se pare dragut si numele care il aveti acum dar oricum va recomand: new generation, dance styl, crazy style, color style, rainbow ...cam astea imi vin acum in mintehee hee

| aysun a răspuns:

The hookers e perfect.

| YLLL a răspuns:

Ahh Pinky colegamea de dans si de banca`batting eyelashes
:X

| alexandra_2644 a răspuns:

My style...show lost, crazy girls, frends lost, angel lost, love game, etc...sunt pareri. daca te-am ajutat bine de bine, daac nu, asta este...big grin

| maddy09 a răspuns:

Eu zic ca e un nume frumos si acesta dar am cateva optiuni:Shock, energy, crazy kids, sau pur si simplu movin' sau electric ceva e genul. dar parca tot mai bine suna style nu?thinking daca imi mai vin idei iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Styl? sau style? daca`i style scrie`l invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mximo stlylo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am gandit la dance of the dead sau blood on the dance floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem nici noi nume de trupa asa ca daca nu va suparati ne spuneti si noua cateva nume? va rugam avem mare nevoie pentru ca mergem la eurovision si nu am gasit un nume va rugam dati cat mai multe nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Style shok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un club de petreceri pentru. adolescenti si caut o trupa pentru program de street-dance. mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt din trupa Styl. :-d Multumim de idei. Dar pana la urma a ramas Styl laughing :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt din trupa Styl. :-d Multumim de idei. Dar pana la urma a ramas Styl laughing

| hmmmmmmmm a răspuns:

Daca vrei tot o varianta pe engleza, una pliabila ar fi Sins (pacate). Ma gandesc ca dansul este aproape un pacat din punct de vedere religios (depinde de context). happy

| unnamed95 a răspuns:

Pai. ar suna frumos... sahdow girls sau Da best. versiunea cum se aude in romana laughing e tare big grin