| YLLL a întrebat:

Fac parte dintr. o trupa de dans si ne.am gandit sa schimbam numele care este "Styl" imi puteţi da ceva idei?batting eyelashes:X

38 răspunsuri:
| Andraa a răspuns:

Black pearls

| mada12 a răspuns:

Hmm..Click five...

The Killers

| asya a răspuns:

Exotic dreams...sau simplu exotic!
Just us...
Extazy...
Thriller...
Crazy dance...

| catthshshshs a răspuns:

Hmmmm...

Dancing-Queens

Love-Dancers

Hotkiss

Hera's

D'arrabels

Rhode (care inseamna trandafir)

Faith's Angels

Kayla

Autumn

Mirabilis

Aimonne

Amor-dulce

Kolhridde

Orah

Sa-mi spui si mie care din propunerile astea imaginare (hee hee) e tenteaza...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Initialele voastre de ex
daca sutnety 4 fete si va cheama
Andreea
Oana
Marya
Sonya

A. O. M. S

sau in alta orydyne
big grinintelegy tu
big grin

| NuConteazăCine a răspuns:

Crazy Stylehee hee

| juno a răspuns:

Numele trupei trebuie sa-l alegeti impreuna si sa va orientati la ceva care sa vi se potriveasca. De exemplu, chiar daca va schimbati costumatia in functie de dansuri, va puteti alege o bratara cu un simbol sau sa va desenati pe mana ceva... sa fie semnul vostru. Si in functie de acel ceva va alegeti si un nume. Era doar o parere. Nu stiu whistling

| paco_8719 a răspuns:

Si eu am trupa de dans...se numeste Robot remains Crew, dar nu stiu alt nume pentru voi, sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ce cocidenta si pe mine ma cheama mimi in fn un nume de trupa... favorite girlsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astropufi...viperini las divinas las populares locomondo daca mai vreti ceva idei id meu este denny_brenda1998

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hand up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The sweetest girls=cele mai dulci fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pei trupa prefect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex tonic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby dolls
sau c vreti

ati putea cu initialele numelor sa formati un nume...

de ex.
andreea
diana
irina
cosmina
ar veni adic
sau
dacilaughing
da nu merge
dica
tongue
sau vedeti voibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ce gen dansati?
Bling Bling's Cru!laughing[Crew]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati spun ceva deci nici pentru mine nu am o ideeie care suntem 6 baiaeti si 6 fetelaughinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu Mimi:sunt o ggroaza de nume de trupe de dans cum ar fi:"LICURICI", "METEOR", " PAS CU PAS" ...si multe altele. Mie imi place numele "Styl". Si unul este "Vidya" imi place.Succes si la alte idei.CIAO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, trebuie sa il alegeti voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu fac parte dintr-o trupa de dans...noi ne numim "shock"e cam aiurealaughingma rog totul a inceput cu diriga ea nea botezat asa...suntem 6 fete, e tare oarecum eti putea sa av numitzi white and black sau blak and pink si sa va imbracati in alb si negru sau roz si negru vedeti voiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii.depinde de ce dans dansati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pau only dancetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idee si eu caut tot un nume de trupahappyasa ca nu stiusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crazy look

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa va puneti superb dance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sometimes coll, sometimes sweet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o trupa si se numeste black angels

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu fac parte dintr'o trupa de dans si inca nu ne putem decide la un nume...straight face. vreau si eu pareri :X:X:X mersi :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felinele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamforr-drew

dreepy-drey

cauze(se citeste couze)

amazing(se citeste ameizing)

MC-CLUNEY

DRAGEN-BE(se citeste dreijen-bi)

tingen-up(tingen-ap)