| LoveSelena a întrebat:

Faceti un top:Lady gaga, Shakira, Beyonce, Katy Perry, Rihanna, Jenifer Loopez, Britney Spears, Nicole Scherzinger.Mentionati si de ce

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Aylin, draga.Si in mare, subscriu topului tau, in plus cu fratii Cavalera si Simone Simons.winking

| thegreatgatsby a răspuns:

Britney - pentru ca este legendara si nimeni nu o poate inlocui.
Nicole - pentru ca danseaza si canta amazing.
Shakira - pentru ca e unica.
Katy - pentru ca stie ce vrea si are melodii (comerciale) dar placute.
Jennifer - a fost cea fost.
Rihanna - imi placea cum era inainte.
Lady gaga - nu-mi place.
Beyonce - nu-mi place.

| anadandelinaa a răspuns:

1.lady gaga(deoarece este destul de originala si nu-i pasa de ce cred ceilalti despre ea...are mult talent si voce plus melodiile ei sunt superbe iar pe multi ia ajutat sa devina mai curajosi sau sa se exprime )
2.Sakira(are voce, stie dansa, a ajutat o multime de copii donand bani in construirea multor scolii)
3.Jennifer lopes(are voce, este fff frumoasa, are melodii frumoasa si se mentine fff bine la cei peste 40 de ani pe care ii are)
4.rihanna(mai demult avea melodii ff frumoase dar de cand a aparut melodia "s&m" nu stiu nu-mi prea place dar o respect pentru munca ce o depune)
5.Beyonce(frumoasa,talentata,bogata,realizata in viata
6. katy perry(nu mi-a placut in trecut dar de cand cu melodia "fireworks" imi place)
7.nicole ( frumoasa, talentata. danseaza bine)
8.britney (ia trecut vremea...mie unuia nu-mi place doar melodiile ce o mai salveaza)
parerile mele big grin

| Miky a răspuns:

Rihanna -e cantareata mea preferata
Katy Perry-ador melodia et si multe altele
Jenifer Loopez-e o cantareata si o actrita ft buna
Beyonce-imi place stilul ei si melodiile
Nicole Scherzinger-are o mel misto Right There si e sexy
Lady gaga -imi plac piesele ei dar e cam crazy
Britney Spears- are o voce frumoasa thinking

dar de fapt u mai pus sa aleg dintre cantaretele mele preferatelaughing

| ElectricChapel a răspuns:

Eu am un altfel de top:

1. Lady GaGa (is mommy monster)
2. Beyonce (e o regina r; n; b)
3. Britney (am crescut cu muzica ei)
4. Nicole Sch. (o scumpa)
5. J.Lo (e prietena cu GaGa si Be)
6.Shakira
7. Katy Perry
8. Rihanna ( nu-mi place)

| dany3la a răspuns:

Eu fac un top dupa muzica lor:
1.Jennifer Lopez
2.Beyonce
3.Shakira
4.Katy Perry
5.Rihanna
6.Britney Spears
7.Nicole Scherzinger
8.Lady Gaga
(parerea mea)eu am facut un top in functie de cat imi plac melodiile lor!

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

1.Nicole Scherzinger-pentru ca e la modawinking
2.Jennifer Lopez-pentru ca e frumoasa:X
3.Beyonce-pentru ca o adorlove struck
4.Shakira-idollaughing
5.Rihanna
6.Lady Gaga
7. Katy Perry
8.Britney Spears

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otep Shamaya, Alissa White-Gluz, Amy Lee, Tarja Turunen, Sharon Den Adel, Angela Gossow, tipa de la Sirenia (am uitat cum o chema), Anette Olzon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa,
Multumesc mult, esti un dulce. M-ai scutit de o cautare pe wikipedia. happy

| AntoniaOrman a răspuns:

1.Lady Gaga(o ador)
2.Rihanna:Imi place mult muzica ei
3.Beyonce:Imi place destul de mult
4.Shakira:canta fain
5. Katy Perry:Imi place
6.Jenifer Lopez:Imi place, e foarte talentata
7.Britney Spears:Imi place dar, urasc ca tot timpul face playback, de aceea am pus-o doar pe locul 7.
8.Nicole Scherzinger:Nu-mi place

| lara1100 a răspuns:

1.Shakira-pentru ca imi place stilul ei, dansurile, vocea si cel mai mult melodiile. LOCA LOCA FOREVER!:X
2.Lady Gaga-imi plac melodiile ei si imi place faptul ca este non-conformista.
3.Jenifer Loopez-e super frumoasa si...On The Floor cea mai buna melodie a ei de pana acum.
4. Katy Perry-la inceput nu mi-a placut deloc dar acum o iubesc are o voce super.
5.Beyonce-are o voce frumoasa si pana acum mi-a placut melodia Telephone in colaborare cu Lady Gaga.
6.Rihanna-mda destul de buna...
7.Britney Spears-blonda mea...super voce...dar chiar si asa o intrece Rihanna.
8.Nicole Scherzinger-no comment