| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Fani Parazitii pe aici?happy
daca da, care e piesa voastra preferata de la ei?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| greyhound a răspuns:

Fan am fost, inca mai ascult piesele lor dar nu cu acelasi interes sau pasiune.
Melodia preferata ar fi Ombladon - Traume

| Vans a răspuns:

Îmi plac toate albumele, de la primele până la cele solo ale lui Cheloo şi Ombladon.

| dracu14 a răspuns:

*** you Romania, ramane favorita mea
iar de pe albumele solo, Cheloo-Timp pentru mine si Ombladon-Cand va umplem de flegme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o melodie preferată.
Sunt geniali oamenii ăstia.Albumul meu preferat e "Tot ce e bun 'trebuie' sa dispara".Dar și "slalom printre cretini".
http://www.youtube.com/watch?v=QxC3OxZLB4Y

| DanDenisă a răspuns:

Piesa preferata? Hmmm " Parazitii - Traume ". Dar e greu sa alegi o melodie preferata, deoarece oamenii astia sunt incredibili, stiu ce sunt alea versuri cu sens. Iti recomand ceva, nu " iti face o melodie preferata ", deoarece te vei plictisi de ea, si vei ajunge sa te plictisesti si de Parazitii. Asculta diversificat!

| azeze a răspuns:

Nu am o piesa preferata...dar imi place mai mult Parazitii -Din Coltul Bloculuiwinking

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Cred ca Slalom printre cretini.