| ALEXE112 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la Parazitii

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui/ei dar asta nu inseamna ca daca tu nu suporti un anumit gen de muzica sa te ´´legi´´ de restul care asculta acest stil.
Dubstepu e facut cam asa totul e facut virtual nu pot sa spun ca nu e frumos si eu iubesc dubstep´ul dar nu pune tu anul de cand e rapu in industrie si de cand a aparut dubstep-ul
pacewinking

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Parazitii feat. Dan Lazar - Toate-s la fel

| heddy10 a răspuns:

Parazitii? Omule am crezut ca asculti muzica adevarata...

| IMINENT a răspuns (pentru heddy10):

Care-i baiu?

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru heddy10):

Ce? numai incape guta al tau de parazitii ma?

| heddy10 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Vere nu suport manelele. Eu sunt cu DubStep-ul, dar Parazitii cu B.U.G Mafia laughing ( mafie pe dracu) sa se ia de mana si sa se arunce in garla.winking

| heddy10 a răspuns (pentru IMINENT):

Baiu e ca astia de-alde Parazitii si B.U.G Mafia, fac instrumentale bune, dar le strica cu vocea lor, care nici macar nu canta pe melodie.

| IMINENT a răspuns (pentru heddy10):

Zise cel care asculta Mandinga.
Nu mai bine zici ca nu intelegi mesajul decat sa te legi de vocea lor?
Aici e vorba de Parazitii, atat.
Cheloo si Ombladon chiar au flow, spre deosebire de pustanii care se cred mari rapperi daca spun cateva versuri.

| heddy10 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Frate, nu m-am legat de nimeni. Doar m-am referit la faptul ca mie nu-mi place. Mi-am spus parerea. Atat!winking

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru heddy10):

Fiecare cu gusturile lui/ei dar asta nu inseamna ca daca tu nu suporti un anumit gen de muzica sa te ´´legi´´ de restul care asculta acest stil.
Dubstepu e facut cam asa totul e facut virtual nu pot sa spun ca nu e frumos si eu iubesc dubstep´ul dar nu pune tu anul de cand e rapu in industrie si de cand a aparut dubstep-ul
pacewinking

| Summoning a răspuns:

De la

| RC33 a răspuns:

Instigare la cultura.