| DarQueen a întrebat:

Fani Visual Kei pe aici? Eu da :-x

2 răspunsuri:

Aici prezent
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Konnichiwa! Sunt Nemesis, ce trupe asculti? Eu ascult janne da arc(ce naspa ca s-au despartit), Luna sea, Srew, High and mighty color.
Ma ce nasol ca inca n-am intalnit niciun/o tip/a prin bucuresti care sa asculte J-rock.Cu toate ca stiu ca trebuie' sa fie...aiurea.Nici eu nu ma declar fan inrait dar imi place foarte mult, la fel cum imi place kittie, otep, korn, silent civilian(care sunt trupele mele preferate). E un lucru nasol ca prea putina lume isi deschide universul muzicii.Majoritatea asculta doar muzica americana sau europeana...