| Asdfasdefta a întrebat:

FUNDA! Am ascultat o melodie indiana cu ritm de hiphop... o canta o fata in indiana.Cine poate sa imi spuna cum se numeste?

10 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Mossano-indianotech sau mossano-zingarinho... ia vezi poate astea sunt ca numa astea le canta in indiana si apropo daca is melodiile astea nu e ritm hip-hop e ritm house

| axel007 a răspuns:

Poate Kaliyon Ca Chaman sau sharara sharara!

| Asdfasdefta explică:

Nu, nu sunt acestea.Melodia aceea nu este facuta "de-ai nostri ". E din strainatate...parca versurile erau cam asa: (sciu cum se aude) :"Ceteisnobi cete naiobi, cete inabe sotona culuuuuu..."
ce ciudat e cand scrii asta laughing?

| Asdfasdefta explică:

M-ai innebunit! Nu e shakira waka waka! Pe aia o stiu.Si nu e indiana!

| buzz_4172 a răspuns:

Indianotech... cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti incerca mossano ft. david dj sau ceva de genu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e shakira-waka waka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e shakira-waka waka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e shakira-waka waka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e shakira-waka waka