| Alion a întrebat:

FUNDA! FUNDA! FUNDA! dau funda celui care imi face un playlist cu cat mai multe melodii noi, pe care sa le ascult in masina in drum spre mare; VREAU DOAR DENUMIRILE MELODIILOR nu vreau si link-urile; nu bagati topuri de la vreun post muzical si IN NICI UN CAZ MANELE!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Alion explică (pentru Lvrkiosif):

Am uitat cumva sa mentionez sa fie si "ascultabile"? ceva comercial ma interesa nu doar asa sa imi umplu stick-ul cu prostii; chiar daca esti singurul care mi-a raspuns nu am cum sa iti dau funda, pentru ca melodiile recomandate de tine sunt execrabile sad

| Lvrkiosif a răspuns (pentru Alion):

Poate vrei manele?

| Lvrkiosif a răspuns:

Asta e top 100 youtube http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic&feature=whpa&list=MCUS.20120703
daca preferintele tale se potrivesc cu cateva melodii e ok daca nu esti varza la muzica...