| anonim_4396 a întrebat:

! Funda! Justin Biber e gay? Daca da Motivati! Cel mai bun si mai amuzant comment are fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| CataakaCR a răspuns:

Deoarece pentru ca fiindca are o voce penala zici ca si'a luat chilotii stransi pe el, are o fata zici ca e scos din cenusareasa...cred ca e castrat la nasterethinking Da'l in c*c*t sa'i bata nasu

9 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Justin Bieber nu e gay. Uitativa pe www.mtv.ro si veti vedea ca se intilnea cu Demi Lovato si se saruta cu ea. Daca e gay se poate asa ceva? Nu cred. FUnda?

| sweettyyyy a răspuns:

Care-i faza ma?
Gay esti tu, sh tot neamu tau`!

| GFantastikBaby a răspuns:

Nu e gay, cel putin asa stiu eu. Nu am gasit poze sau ceva sa demonsteze asta, sunt doar afirmatii nefondate, banuiesc. Si in plus a avut nu stiu cate iubite, dar iubiti inca nu am auzit! laughing

| Daysukki a răspuns:

Cum sa fie gay asta?! nu vezi ca in fiecare videoclip apare cu cate o fatahee hee

| Amalia_9679 a răspuns:

Mda Justin Bieber e gay are 51 de ani si nu are voce!laughingpe cine incerc sa mint? nu ii adevarat nimic din toate astea... oameni care nu au ce face si vor sa faca bani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu in niciun caz.Sunt fan Justin Bieber si stiu pana si ce mananca la micul dejun. Dar gay nu este.

| BlaBlaBla2414512355 a răspuns:

Pe vcnaiba nu e in relatie cu selena gomez ca a zis pe pot ca e un retardat (dork) si un prost aici o sa fac un L mare.
Da e gay ca si el a declarat si lati auzit cum canta?

| nadea_7134 a răspuns:

Cred ca nu , deoareceare relatiacu Selena Gomez

| Raul_5741 a răspuns:

DA NORMALlaughingnu vezi la melodiile lui cum face zici ca il trece cacalaughing