| danky a întrebat:

Funda: Miam cumparat un ipod shuffle apple si mag muzica pe el dar imi spune luminita care se aprinde ca nu am nimic pe el si cand il conectez la pc si dcschid cartela lui gasesc toata muzica pe el dar nu se aude nimic cand bag castile sa ascult stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| 288474 a răspuns:

Foloseste ITUNES http://www.apple.com/itunes/ si nu o sa mai probleme.

2 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Culoarea verde inseamna ca ipod-ul se incarca.
Culoarea rosie inseamna ca ipod-ul s-a incarcat.
2. Te-ai inselat. Instaleaza driverele.

| bilexa a răspuns:

Ai dat un reset? Daca nu ai dat, te sfatuiesc sa incerci iar daca tot nu merge te sfatuiesc sa -l schimbi.