| RAY a întrebat:

Am un ipod shuffle si cand e sa ascult muzica se aude cam incet cand imi pun palmele la urechi se aude bine, problema e cum sa fac sa nu se auda in exterior si sunetul sa ramana in interior, chesti de astea oare ma vor ajuta http://www.thegift.ro/......rna-p-2631
sau cine are ipod cum a rezolvat problema, am trimis ipodul si la reparat problema e cu castile care astia de la Apple nu vor sa le scimbe ca nu au chef dar nici nu mi-a spus cum sa elimin sunetul din exterior

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut cumpără ti alte căști.

| RAY explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce sa cumpar daca se aude superb