| AlexTrUK a întrebat:

Funda...pentru cine imi spune niste site-uri sau programe de descarcat muzicahappy

Răspuns Câştigător
| DeathBat6661 a răspuns:

Buna:)
@AlexTrUK
Eu iti recomand aTube Catcher sau http://www.youtube-mp3.org/
Poti sa le folosesti numai pe youtube.
Sper ca te-am ajutat si mult spor la descarcat muzica:*

7 răspunsuri:
| rockerita39 a răspuns:

Hey! uite aici doar scrii artistul si melodia si o sa-ti apara o lista cu acea melodie de pe TOATE siteurile.winking...site-ul se numeste filestube, doar cauta-l pe google
nu am putut pune link-ul ca nu m-au lasat, dar il gasesti tuwinking
Succes!happy

| dubstep97 a răspuns:

Cele mai bune site este fisierulmeu sau bee sau fileshare.

| IuLicK_7446 a răspuns:

Www.mp3md.org - music portal

| bogdy4444 a răspuns:

Scrie pe google:download pymaxe.cred ca vam ajutat

| OriginalSmile a răspuns:

Cauti pe youtube melodiile, copiezi linkul si intri pe http://www.vidtomp3.com :)
Fara virusi

| Seether a răspuns:

Este un program, Super Mp3 Download. Problema este că nu poți să descarci mai mult de 5 melodii pe zi. Sper că te-am ajutat. Baftă! happy