| Beastboy a întrebat:

Funda: Pt ascultatorii de rap am o intrebare dar si pentru restul. Dragonu Ak47 in ce formatie canta in momentul de fata? Pentru cei care nu stiu de el...canta/a cantat si in Haarp Cord si in Specii.Deci acum in ce formatie se afla? Va multumesc si...RESPECT!

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

Dragonu' e in Specii. Haarp Cord e un fel de grupare, nu e o trupa ca atare. Dupa cate stiam eu [nu ascult prea mult rap], in Haarp cord sunt Dragonu', Cedry2k, Sisu si Pacha.

1 răspuns:
| M.G.R a răspuns:

Specii sunt regi, nu vezi coroana? Pupă inelul.