| afrancii a întrebat:

FUNDAA! am mai pus aceasta intrebare, deci: stiti niste melodii de genul asta https://www.youtube.com/watch?v=OJZ8rStzoLY? as aprecia foarte mult, sunt in descoperire de artisti foarte buni, cum este ron pope, sau birdy. so? FUndaa

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Pai artisti mai putini cunoscuti pe care ii stiu sunt Timeflies Tuesday, un baiat nu prea cunoscut dar imi plac mult melodiile lui, ar mai fi Colette Carr e o fata, are cateva melodii faine si ea, cam atat, nu am spus vreo melodie anume de la ei, baga-le tu numele pe net si uite-te prin melodiile lor, stiu ca sunt doar 2 artisti dar poate te ajuta cu ceva.