| ElenaZamfi a întrebat:

FundaxD.Cum pun muzica cu autoplay pe hi5?happy

Răspuns Câştigător
| deeapa a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/ intra aici si acolo sus la home scrii muzica care vrei acolo ti le da iti alegi care vrei si sub ea scie grab code
dai acolo si deasupra codului scrie autostart
spre ca te-am ajutat...
fundita?

2 răspunsuri:
| Ioanaaa22 a răspuns:

Dupa ce iti alegi melodia dai la Customize pentru a-ti alege skin`ul
iar in dreapta skin`ului scrie color&styles iar apoi settings.
Dai la settings si acolo scrie Autoplay si e bifat NO, tu bifezi YES, si asta e tot. daca nu te descurci lasa un id` si te ajut eu

Funditabatting eyelashes?

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Intri pe:http://www.youtube-video-codes.com/
dai la home.scrii melodia pe care o vrai. apoi dai grab code.
dupa aceea bifezi unde scrie Code To Embed Video On Your Blog, Profile Or Web Site
AutoStart.copiezi tot din chenarul acela apoi te duci la hi5, dai la editeaza despre mine si ce ai copiat dai paste la:despre bine. dai salvare profil si apoi iti suna melodia. Dai fundita?:d plss