| lorelai cristinush a întrebat:

Fundita...cum se cheama o melodie ce seamana cu inceputul melodiei lui lady gaga de la "poker face"? un indiciu e ca are in refren: "ma-ma-ma-ma" dar atat imi amintesc. Nu mai stiu versurile. Stiu ca e cantata de unu' cu coada la spate. Se asculta acum 5 ani. Daca o gasiti...:X:X:X va dau FUNDOI. Am cautat-o mult, dar poate stiti voi cum se cheama, please big grin

7 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Melodia Se Numeste:Crazy Loop- Ma-ma-ma! Fundita :*?

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Bad romance

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Aaaa.scuze.am gresit in raspunsulk anterior.
poate e vorba de melodia Crazy Loop- Ma ma mathinking

| vladvlad23 a răspuns:

Crazy loop cred.

| lorelai cristinush explică:

Nu e el... e mai veche, suna exact ca "ma-ma-ma-ma" din poker face...si o caut crying

| ana_6336 a răspuns:

Cumva Crazy Loop -> Mm ma ma? big grin ala idee n`am happy

| addictedToBitches a răspuns:

Crazy Loop- Ma-ma-ma?