| addelinaa a întrebat:

[Fundita:X]Buna tuturor!:* Am maaaare nevoie de ajutorul vostru va rog muulthappy. DEci era o melodie arabeasca cantata(cred) de Amr Diab NU mai stiu bine doar ca la refren era o fata care plangea si refrenul (parca) suna asa:"La la la laaaa la uuuu a finaaal"laughing Bine ceva de genu` va rog din suflet sa ma ajutati s-o gasesc o caut ce cateva luni

Răspuns Câştigător
| DeniiMeow a răspuns:

Uite aici ai toate albumele si melodiile lui: http://www.new7ob.com/vb/pro61064.htm

Iar albumul din 2009 contine urmatoarele melodii:

1. "Wayah" - 4:52

2. "Ba'adem Albe" - 2:57

3. "Illa Habebe" - 3:23

4. "Allah Ala Hobak Enta" - 3:42

5. "Yhemak Fe Eh" - 4:07

6. "Helwa El Ayam" - 3:49

7. "Tameny" - 2:50

8. "Malak" - 4:07

9. "Wehyati Khaliki" - 3:50

10. "Ene We Ana Shayfo" - 3:22

11. "Ah Min El Fora2" - 4:27

12. "Ba'edt Leh" - 4:12

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu e cumva asta? http://www.youtube.com/watch?v=8JQwE3zxFEI daca nu mai da niste indicii :P

| addelinaa explică:

NU, nu este astasad. PAi chiar nu-mi mai aduc aminte...thinking Parca era un barbat care se sprijinea de un perete. si videoclipul parca incepea cand vorbea ea(fata) ceva.Chiar nu mai stiu.VA rog ajutati-ma vreau neaparat sa gasesc melodialaughing