| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Funndiitzaaa plzzz raspunsss;;;; Cine poate sa-mi dea multe informatii despre cantaretul din Brokencyde:
Se7en [Cati ani are, numele lui real, hi5 etc]

6 răspunsuri:
| Andra_3307 a răspuns:

Se7en (coreeană: 세븐 născut Choi Dong-wook 최동욱 Hanja: 崔 东 昱 9. 11. 1984) este un pop din Coreea de Sud si cantaretul R & B Se7en început cursuri de formare în conformitate cu o agenţie de gestionare a YG Entertainment la vârsta de 15 ani, după 4 ani de formare în voce şi dans de debut Se7en în 2003 şi a devenit de succes în toată Asia Lui gamă impresionantă voce mută buna de dans şi refuzul său de a sincroniza buzele cu timpul spectacolelor live a adus premii în muzica de afaceri şi atrăgătorul actor statutul
Se7en, de asemenea, a acţionat în rolul principal din drama coreene Ultimul S un spin-off al dramei populare Ultimul timp ce primul sezon al Ultimul a fost un hit Ultimul S nu a reuşit să atragă mulţi privitori, în ciuda ratingurilor mici Ultimul S este cel mai căutate şi rewatched online dramă, rang mai mare decât itscompetition: KBS2 Dal Ja de primăvară şi chirurg SBS Bong Dal Hee drama a castigat, de asemenea, o gamă largă de sprijin din partea fanilor internaţionale în SUA, Thailanda, Malaezia, Singapore, Brazilia, etc

Se7en a fost pregătirea pentru debutul în SUA Shimmel Mark Rich Harrison, şi Noize Wunder Se7en ajută la crearea prim album al său engleză, a fost, de asemenea, raportat că Teddy din 1TYM a produs un cântec pentru Se7en album american, şi, eventual, va face mai multe melodii
...nu stiu cauta in Wiki sau nu stiu. da ets edragutz...

| micutzagirl a răspuns:

Choi Dong-Wook, 25 ani, dar nu am gasit hi5. mai multe detalii despre el poti gasi pe http://en.wikipedia.org/wiki/Seven_(singer). funtita;))?

| Se7en_4855 a răspuns:

Se7en are 23 de ani, numele lui real este David Gallegos, facebook'ul lui http://www.facebook.com/Se7en.Official. Funda?:)) Uite iti mai dau inca ceva legat de cei din Brokencyde Antz are 21 de ani, numele lui real este Anthony Trujillo; Mikl are 25 de ani, numele lui real este Michael Shea; Phat si are 28 de ani, numele lui real este Julian McLellan.Primi din trupa au fost Se7en, Mikl si Phat si Antz a venit dupa. Sper ca te-am ajutat cu ceva si mie imi plac mult cei din BrokeNCYDE.TE ROG Funda.Te pup:))

| Se7en_4855 a răspuns:

Scuze Phat si fara "si"

| mango_7455 a răspuns:

Choi Dong-Wook nu este se7en de la brokencyde iar asta este facebook'ul lui http://www.facebook.com/Se7en.Official

| yumi1 a răspuns:

Idi-ul
hi5 asi dori