| gloomybear a întrebat:

Buna happy. Imi puteti spune si mie mai multe informatii despre se7en de la bc13 (brokencyde), gen varsta si alte chestii. Multumesc!

1 răspuns:
| deedee2000123 a răspuns:

Buna, ce pot sa iti spun stiu de la o prietena cere vorbeste cu el pe facebook...deci... in fine are 25 de ani, il chema Steven(logic), are parul saten, ochii caprui, 1, 69m inaltime, 59 kg, parintii lui sunt coreeni dar el este nascut in america, e in trupa cu fratele lui Mik L(Michael) care este mai mare decat el cu 4 ani. Eu atat stiu daca as fi stiut mai mult ti-as fi spus.