| raul_2011 a întrebat:

Haideti sa facem un top cu melodiile noastre preferate de la Kylie Minogue si Miley Cyrus. Daca vreti alegeti cu care sa va faceti topul sau cu amandoua.

9 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Kylie :
On a night like this
I should be so lucky
Bette the devil u know
Especially 4 u
Locomotion
Put yourself in my place
Love at first sight
Can't get u out of my head
Slow
Chocolate

Miley:
If we were a movie
The best of both worlds
Who said
Fly on the wall
See you again
Party in the USA

| troy a răspuns:

Am o intrebare pentru aceasta ''c2rmen''. Daca nu iti convine cand iti dau stupid nu mai comenta si nu mai ironiza la intrebarile mele! Imi aduci numai ironizari la adresa mea (si nu vb la singular ci la plural).

| troy a răspuns:

@crmen ia lasa balta comportamentul tau.Hai jet ca eu nu accept ironizari la intrebarile mele.(Mai ales de la cineva ca tine)! Papa!

| troy a răspuns:

@crmen cu Kati aveai dreptate. Dar esti o jalnica si o penibila si lui mady i-am tinut partea pentru ca avea dreptate. Du-te si mamanca bors!

| Mihaiii a răspuns:

In cazul acestor doua, nu prea se poate face top. Melodiile lor sunt "egale", nu e una mai buna ca alta. Asta e parerea mea. Dar ca artiste se poate face diferenta, aceea ca Kylie Minogue este si va ramane intodeauna mai buna ca Mileyhee hee.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crying Nu stiu niciun top, nu sunt truuu! crying Imi dai stupidu sau care-i faza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, da` ce faci? Dai stupiduri dupa toate conturile? Si tie iti dai amuzant?=)) Numai amuzant nu esti! Dedicatie;)
http://www.youtube.com/watch?v=0hMBxRGd-0w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@troy a zis cineva ca nu-mi convine? Si daca ironizez, ce? Ti-am zis, calculeaza si tu procentul si zi-mi cat la suta din raspunsurile mele sunt ironii, apoi calculeaza cat la suta din intrebari erau serioase. In fond, ce problema ai tu ca i-am raspuns lui mady? Te-a bagat cineva in seama? Sau atunci cand am avut o neintelegere cu Kati, nu te-am rugat sa-mi fi avocat. Pe deasupra, esti un agramat care nu stie sa-si exprime parerea decat prin stupiduri. Ma intreb de ce ti-am raspuns la provocari, dar tot eu imi raspund: de plictiseala! Lasa bre, ca nu stau eu in calea ta, ia-o de nevasta pe miley si pune-l nas pe ala din avatar. Asta a fost ultima replica care ti-am dat-o, poti ramane la parerea ta care sincer, ma amuza. Pa!