| IepurashRocker a întrebat:

Hallo TPU! :* Ce pãrere aveti despre Justin Timberlake? Dar despre muzica lui? happy

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi place... e bunn day dreaming
Si chiar are cateva melodi frumoase happy

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Justin Timberlake e un tip ok care canta si frumos.Imi plac melodiile luilove struck

| Vero1996 a răspuns:

Ca aspect arata super drooling Ca muzica... e ok mie imi plac doar 2 melodii de a lui fara colaborari Cry me a river si LoveStoned in rest imi plac doar melodiile in care colaboreaza cu diversi artistihappy

| xAvrilx a răspuns:

Imi plac unele mel.

| BamBum_3904 a răspuns:

Are ceva melodii frumoase, imi place mult colaborarea cu Esmée Denters si melodia Love Dealer!

| AndreutzaDreamy3 a răspuns:

Imi plac unele melodii ale lui cum ar fi : Lovestoned,sexy back, rock your body, comes around, summer love, love n ever felt so good dar si melodia bye bye bye (dar era cantata de trupa nsync din care participa JT :*