| anonim_4396 a întrebat:

Hammerfall sau Svartsot? Motivati-va raspunsuril

Svartsot - Spillemandens Dåse
http://www.youtube.com/watch?v=MHAaDqPOHww

Svartsot -Hæven
http://www.youtube.com/watch?v=mjf8L5l9CVc&feature=relat ed

HAMMERFALL - Hearts On Fire
http://www.youtube.com/watch?v=htKY2oD85rs

Hammerfall - Last Man Standing
http://www.youtube.com/watch?v=IOmMZBZGBps

19 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Svartsot
Hammerfall,mi se par cam gay laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru RockNbeer):

Urat.nu ai pic de mandrie de cavaler

| RockNbeer a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

As mai pagan de fel laughing
Lua-i-ar draci de cavaleri...
Nu mi-au placut nici odata genul asta de solisti care folosesc voce "feminita", toti parca ar fi niste copi ale lui Ronnie James Dio.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru RockNbeer):

Deja ai sarit capu vezi ca ne certam rau.sa nu aud jigniri la adresa lui Dio? ok?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru RockNbeer):

Deja ai sarit calul vezi ca ne certam rau.sa nu aud jigniri la adresa lui Dio? ok? cand vei ajunge tu sau altcineva la vocea extraordinara a acestui om mai vorbim pana atunci shut you're little poisened mouth

| RockNbeer a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Ai inteles gresit, Dio este vocea mea preferata in materie de metale.
Restul sunt doar niste copi rasuflate laughing

| RockNbeer a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Incep sa cred ca este adevărtă faza cum ca daca te înjura cineva scapi sau dărămi ceva...
Am scapat paharu de bere pe tastatura dupa ce ti-am citit raspunsu rolling on the floor, deja e defacta rolling on the floor

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru RockNbeer):

Atunci de ce ai comparat vocea tipului din Hammerfall cu Dio? mi s-a patrut a jignire..stiu si eu ca e incomparabila doar Dio va ramane un veteran si un mare numewinking dar fie mie imi plac vocile subtiri din metal

| RockNbeer a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Nu am comparat vocile, am vrut sa zic doar ca copiile nu vor putea nici odata sa ajunga la nivelul originalului

| Delicacy a răspuns (pentru RockNbeer):

Să te mai cureţi prin urechi.Nu cred că ştii toate melodiile de la Hammerfall ca să spui aşa ceva despre ei.

| RockNbeer a răspuns (pentru Delicacy):

Nu le stiu pe toate...dar am ascultat cateva,si nu mi-au lasat o impresie buna,doar niste fani Ronnie James Dio, pana si vocea vrea sa sune identic cu Regele, Chitarile, sound-ul tipic power metal, nimic iesit din comune.

| Delicacy a răspuns (pentru RockNbeer):

Dacă nu ştii despre ce este vorba, nu-ţi mai da cu părerea.

| RockNbeer a răspuns (pentru Delicacy):

Daca nu ai argumente sa imi dai peste nas, nu mai raspunde aiurea doar ca sa ai tu ultimul cuvantwinking

| Delicacy a răspuns (pentru RockNbeer):

Nu vreau să-ţi dau peste nas, n-are rost să-mi bat capul cu tine.Ascultă ce vrei tu, dar nu mai vorbi aiurea despre alte trupe.

| RockNbeer a răspuns (pentru Delicacy):

Daca spuneam ca sunt cei mai cei din power metal, nici ca ma bagai in seama, dar pentru ca am avut o parere diferita imediat ai sarit cu gura.

| Delicacy a răspuns (pentru RockNbeer):

Am înţeles că ai avut o părere diferită, dar ai fi putut să ţi-o exprimi mai elegant, fară să-l jigneşti pe Joacim Cans.

| RockNbeer a răspuns (pentru Delicacy):

L-am jignit cand am zis ca este o copie al lui Dio?
Sau cand l-am facut gay?
In ambele cazuri m-am referit la toata trupa...
Ps:cand am spus ca este gay, a fost mai mult o gluma, dar cu o picatura de adevar, look-ul mi se pare cam penibil.

| Delicacy a răspuns (pentru RockNbeer):

A fost o glumă? Eu nu am râs.

| RockNbeer a răspuns (pentru Delicacy):

Poate data viitoare.