| butterfly0165 a întrebat:

Heeei, imi puteti spune si mie niste melodii rap cunoscute sau mai putin cunoscute? Si niste rapperi gen Chimie,DOC, Deliric? Mersii

Răspuns Câştigător
| SisMusic a răspuns:

Eu iti propun sa asculti niste cantareti mai putini cunoscuti care sunt la inceput de drumubig grinred; McBoy; Vraciu'; Diez
O melodie care mie mi se pare reusita este Diez feat. Dred - cocalari
Iti sugerez sa asculti si incepatori in marerie de hip hop / rap pentru ca ei o sa fina mai tarziu din spate!
Bafta in continuare!winking

4 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Shobby,Bulgaru,Capone,Ecsper,Iony,Cosy,MarkOne1,Sisu,Dragonu',Pistol,Dinte,Robert Drogatu,Metafora,Subsemnatu
si piese:Codu' Penal-A fost candva, Capone si Ecsper-Ascult strazile, Codu' Penal-Campionii feat Iony, Cosy-Te dai baiat de cartier feat Shobby, Markone1-The rimex feat Danez, Sisu-Anotimpuri feat Subsemnatu; Dinte, pistol si Robert Drg.-Exact, Metafora-A trecut