| anonim_4396 a întrebat:

Heeei! Vreau şi eu un playlist cu manele şi muzică populară, mai pe scurt muzică de petrecere.

Thanks all!

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Pentru tine muzica de petrecere se rezumă doar la manele şi populară?

| CautNume a răspuns:

Nu toti intelegem prin "muzică de petrecere" jegurile de manele.

| uncontdestuldenasol a răspuns:

De cand sunt manelele si muzica populara pentru petreceri? Fara ele nu se poate?

| BluX a răspuns:

Iti bati joc de noi?laughing
In ziua de azi nu cred ca se mai asculta manele si muzica populara la petreceri, eventual la nunti laughing
Oricum noi, tineretul nu avem astfel de preferinte.
Btw, citind intrebarea ta mi-am amintit un banclaughingcare suna cam asa:
Daca ai fi inchis intr-o cusca cu un manelist, un leu si un tigru si ai avea o arma cu 2 gloante, ce ai face?
Eu personal, as impusca manelistul de 2 ori laughing)

| BluX a răspuns:

Cu placere laughing