| FallingRain a întrebat:

Heeey... Spuneti mi si mie videoclipuri noi de la MCR care apar dupa Planetary (GO!) (cand apar) si daca stiti la ce melodii mai fac videoclipuri, pentru ca ultima data am aflat tocmai dupa trei saptamani, si ma oftic ca nu am fost printre primii 1000. Oricum, poate ma ajutati cumva. Merci mult!

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna!
Ma bucur ca mai gasesc un fan MCR. Momentan nu sunt stiri despre un clip nou, tot ce stiu [stire, noua sa zicem asa] e ca melodia The Only Hope For Me Is You este pe soundtrackul oficial al filmului Transformers 3. Acum formatia este in turneu, asa ca nu cred ca va fi un clip curand.

| FallingRain explică:

@AG, buna. Da, si eu ma bucur ca mai sunt oameni din acestia pe aici. Stiam de Transformers 3 dar, oricum, mersi ca mi-ai reamintit. Oricum, speram doar sa aflu de videoclipuri imediat cum apar, ca mi s-a intamplat sa aflu dupa trei saptamani de Planetary (GO!) si m-am cam ofticat.