| ale1 a întrebat:

Ceaoless! Cine poate sa-mi spuna un sait care sa ma anunte de fiecare data cand apar melodii noi? Merci mult!

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Melodii noi apar tot timpul.

| username_4398 a răspuns:

Eu stiu un sait acolo practic in fiecare zi apar melodii noi! numai trebuie sa intri sa te uiti! si nu-i pe romina!
www.zaycev.net

| ale1 explică:

Multumesc mult liliancik!

| rodel a răspuns:

Tot ce e mult si prea mult, nu e bun. Cu prea multe melodii noi, n-ai sa mai ai bucuria noului si in schimb o sa te tampesti de tot. O sa uiti si melodiile vechi...pe care zici ca le-ai indragit.