| ScreamCrazyyBrokenBlood a întrebat:

Heeey TPU cum se numeste melodia de la introul lui tequila? Fundoiiiii

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Este facuta special pentru vlog si nu este o melodie.

5 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Femeie, melodia aia a fost facuta de un preten de al ei special pentru vlog. Nu este melodia oficiala.

| ScreamCrazyyBrokenBlood explică (pentru Sunnyツ):

Aha si u trebuie sa ma iei cu femeie na ca nu-ti dau funda

| Sunnyツ a răspuns (pentru ScreamCrazyyBrokenBlood):

Da` ma pi* pe funda ta, la o adica. Bagati-o unde vrei, sau daio aluia care mi-a furat raspunsul. Steorfa, daca femeie nu-ti place.

| ScreamCrazyyBrokenBlood explică (pentru Sunnyツ):

Hai pa

| krs20kriss a răspuns:

:* Buna! melodia se numeste xVINYL SINGLE -xzibit uite aici un link :*http://www.youtube.com/watch?v=VvOaagNZHnY :d Fundaaa?:))