| saturday10 a întrebat:

Heei, am si eu o intrebare legata de o melodie pe care am ascultat o azi pe utv si tot ce stiu despre ea este ca cel care o canta este un tip asa mai mare cu barba, parca chel si stiu ca avea si un piercing. Linia melodica nu mi o aduc aminte deloc, dar era super melodia oricum. Sper sa stie cineva, multuuu

1 răspuns:
| Ωmega a răspuns:

Daca ai spune si tu macar un vers din melodie sau din refren, te-as ajuta si mai mult sa gasesti ce cauti happy