| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Heei, ce parere aveti despre muzica roooock?

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Si eu eram criticata de familie chiar daca nu ma imbracam mai baieteste ci normal (rochite, pantaloni scurti, maieuri etc...) dar dupa si-au dat seama ca nu ma influenteaza cu absolut nimic genul de muzica pe care il ascult.
Intr-adevar rar mai gasesti in ziua de azi persoane care sa nu judece imediat o persoana, fara sa o cunoasca. Acum mai nou auzi lumea pe strada care striga "Bai cocalare!" sau "Uite-te si la emoistu asta" oh go on.

11 răspunsuri:
| Naomi123 a răspuns:

Am auzit ca cei care asculta rock sunta mai proshti ca cei ce asculta clasica!

| Pimpux a răspuns (pentru Naomi123):

Ai auzit total gresit! Iesi din vizuina ta si cerceteaza.

| anaaa193 a răspuns:

Rock addicted! bag un Mountain Dew si rup sonorul!

| AriannaAri a răspuns (pentru Naomi123):

"Am auzit", bine zis. Te iei dupa gura lumii din cate vad.
Mai bine ai incerca sa iti dai seama ca o persoana nu trebuie sa o judeci dupa genul de muzica pe care il asculta.

| Painy a răspuns (pentru AriannaAri):

Bine zis!winking

| AriannaAri a răspuns (pentru Painy):

Pai ma cam streseaza persoanele astea care judeca un om dupa genul de muzica pe care il asculta.
Dupa parerea mea, o persoana poate sa asculte si manele dar daca este de treaba, simpatica etc..nu ma deranjeaza genul de muzica pe care il asculta deloc.

| Painy a răspuns (pentru AriannaAri):

Asa sunt si eu yawn
Din pacate majoritatea familiei mele ma critica ca ascult rock si ca ma imbrac. mai baieteste rolling on the floor
Dar nu-mi pasa :-J
Ma bucur ca mai exista in lumea asta si persoane ca tine happy

NOname
| NOname a răspuns:

Este unul dintre genuri muzicale care îmi place (deși nu ascult toate subgenurile).

| rock231girl a răspuns:

E cea mai tare chestie posibila. Unii ne critica pe cei care ascultam rock. Oricum rockul vine din interiorul fiecaruia.Nu oricine poate asculta rock.

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru rock231girl):

Ai dreptatehee hee. Rooooooock is on \m/

| RichardCezar a răspuns (pentru Naomi123):

Parerea ta si gramatica ta ma cam sperie.