| Roxanna112345 a întrebat:

Heei TPU! Prietenul meu va avea majoratul si eu va trebui sa-i cant cateva melodii la majorat sad Cant de ceva timp dar..in fata lui voi avea un trac ingrozitor si as vrea sa-mi dati niste sfaturi..Cum sa-mi stapanesc emotiile? Chiar am nevoie de ajutor! De asemenea as dori niste melodii dragute pe care sa le pot canta ca eu chiar n-am ideibatting eyelashes
FUNDAA! :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru inceput, nu-i canta, dar trebuie sa ii dansezi, iar dupa aceea ii poti canta tot repertoriul tau.

| Blonda00 a răspuns:

Dlagalashhh-o pai ai putea sa-l intrebi ce muzica/melodii prefera sau cauta melodii 2014 pe google sigur vei gasi.happy Emotile ...sa iti imaginezi ca el nu este acolo sau Uiata de tot muzica este ceea ce tu esti big grin Eu nu am emoti cand cant. mereu cand incep sa cant parca... se duc ori ce emoti si ori ce gand sunt sigura ca te vei descurca minunat :* Pupici
Sper ca te-am ajutat nu! Daca vrei funda love struck