| Selena54 a întrebat:

Heey.Nu stiti ceva melodii care atunci cand sunteti tristi va ridica moralul si va fac sa va simtiti mai bine?

Funda.

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu cand sunt trist imi inec amarul in melodia Breaking Benjamin - Dear Agony. Te inveselesti atunci cand vrei tu, nu exista melodii care sa te inveseleasca, decat pe o perioada de 5 minute. Cand decizi tu : gata frate ca n-are rost sa fiu suparat/a pe motivul cutare...numai atunci iti ridici moralul.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe mine întodeauna mă binedispun cei de la Beatles. După maxim 2 piese sar într-un picior şi dansez prin casă. Un exemplu ar fi "Can't buy me love".
O piesă care e total alt gen şi mă ajută să trec prin momente mai grele este "Imunitate intactă" de la Cortes.

| DjAndrea a răspuns:

Residence Deejays feat Frissco-Lovely smile

| dragos12 a răspuns:

Jason Mraz-Im yours e tare amuzanta...si sigur iti ridica moralul

| VictorRecords a răspuns:

Melodia vietii mele de Selena54

| Elbereth a răspuns:

Pe mine ma amuza mereu melodia lui Willy Wonka din filmul "Charlie and The Chocolate Factory". Se numeste "Wonka's welcome song" si e compusa de Danny Elfman. E foarte funny. Si, daca tot am inceput cu genul asta de muzica, poti sa mai asculti cate ceva de la Alvin and the chipmunks. Alte exemple de melodii sunt : Bon Jovi - It's my life, Celine Dion - I'm alive, Dan Balan - Johanna, Justin Timberlake - Summer love, Leona Lewis - Forgive me, Leona Lewis - Happy, Louis Amstrong - Hit the road Jack + What a wonderful world, Michael Jackson - Black or white + The way you make me feel si muuulte altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enya e cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina Rus - Viata mea http://www.trilulilu.ro/martaa/7168e45f12e023

jerycho - Viata merge inainte
http://www.trilulilu.ro/micutsa13/086c6b92ae33fa

Mie acestea imi plac cel mai mult. Mai ales cand sunt cu moralul la pamant :).

| MyriamMM a răspuns:

Stiu eu. ei bine ti-as recomanda THREE DAYS GRACE-last to know ...sau THREE DAYS GRACE -let it die, DJ. Aligator-Close to you. Sper sa iti fie de foloshappy

| Addriana_2885 a răspuns:

Poi Cristina Rus-I don't see ya, Shagy-Repent, Parazitii-Arde, Nexx - Synchronize lips, Smiley-Preocupat cu gura ta, Dj Andi feat. Stella - Happiness, in sepcial muzica house:X...