| zaoo32 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti deprimati sau tristi? care e modul vostru de a va ridica moralul?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt optimist si stiu ca totul va fi bine.
Starea persita o zi, maxim 2.
Daca vorbesc cu cineva apropriat, imi trece repede.
Un lucru e cert, asta e valabil pentru toate persoanele in cauza.
Dupa ploaie vine soare sau te lupti cu ploaia sa vezi curcubeul!

| Maxim96 a răspuns:

Fac o plimbare singur cu bicicleta

| MySelf94 a răspuns:

Incearca sa discuti cu persoane care stii ca te-au inteles de obicei, iar daca nu ai ocazia incearca sa comunici aici in comunitate sau sa vezi cateva clipuri gen "Motivational", sunt o gramada pe Youtube, pe mine sincer m-au ajutat de multe ori, sper sa iti fie si tie de folos. Fruntea sus!winking

| Roxii12 a răspuns:

Asculta muzica...Si asa uiti de toate happy

| MxR a răspuns:

Ies cu prietenii. ei te pot face fericiti. daca esti deprimat cazi in depresie profunda si nu e bine deloc. deci spor la distractiewinking

| CocaColaDeCapsuni a răspuns:

Ies cu prietenii si ei ma vor bine dispune.Bafta!