| pitikaaaa a întrebat:

Hei am auzit la o fata o melodie era cantata de un tip si pe refren zicea ceva de aripi(si nu mai stiu cum). in melodie e orba despre o mama care isi chinuia copilul(sau a avortat.) nu am inteles prea binehappy va rogbatting eyelashes lasati link multumesc:*

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

In engleza, romana? E rock, lenta? Noua, veche? Mai multe detalii daca nu slabe sanse sa stie cineva. happy
Ar fi si mai bine daca iti amintesti o expresie sau un vers (dar corect scris).