| Dessie a întrebat:

Hei happy. Am o problema legata de... chitari. As vrea sa-mi iau una acustica. Ar fi prima mea chitara. Ma bazam pe o Hora Reghin Standard M dar am aflat ca nu e extraordinara si ca e buna DOAR pentru incepatori. Imi puteti recomanda o chitara acustica buna, mai ieftina asa big grin pe care sa si pot invata dar sa ma tina si pe mai incolo? big grin. Multumesc mult ^^.

Răspuns Câştigător
| FackingJungle a răspuns:

Http://www.mcmusic.ro/......t_view.php
Takamine G320-ns
Cel mai bine e sa faci o vizita la M&C ii intrebei ce si cum si baieti iti explica, si sunt sigur ca o sa iti recomande o chitara buna.
http://www.mcmusic.ro/contact.php : o lista cu orasele in care se afla magazinele.