| Cloditta a întrebat:

Hei, as avea nevoie de ajutor. Am auzit in vara o piiesa cantata de o tipa de culoare, nu ere ea invarsta, in piesa imi pare ca vorbea despre minciuni, dar in videoclip era ea care is amintea de o petrecere, si de faptul sa trebuia sa mearga sa curete locul in care a tinut petrecerea, dar din greseala intre intr-un alt apartament exact la fel cu celalalt, si gaseste ceva geaca si o ea pe ea, moment in care intra alta in camera si zice: Who are you? la care raspunde: who the hell are you? apoi iese unu de la dus si zice nu stiu ce, dupa care ceea care a intrat mai tarziu zice care tipul respectiv: Why is she wearing my clothes?
Dupa aceasta ea iese repede, da geaca jos si fuge. cred ca mai canta si pe o masina.

Va rog mult, seriozitate, am cautat si pe google, dar din pacate nu stiu nici cine canta nici cum se numeste, nici versurilesad

1 răspuns:
| cristianamaria99sweet a răspuns:

Eu poate stiu, dar nu imi dai indicii. id-ul meu e cristi_ana_cristiana99. eu iti voi da accept si vb
ciaowave