| Diaadi a întrebat:

caut opiesa cantata de o tipa, nu tin minte versurile doar atat stiu ca dupa vers sau refren canta ceva de genul: uuuuuuuuu! stiu ca nu prea ajuta detaliul meu dar sper ca cineva inspirat sa o stie. Piesa e noua anul acesta cred! Multumesc anticipat! Piesa este lenta.

2 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Nu stiu...de o tipa?
Singura melodie care imi vine acum in cap cu "uuuuuuuuuuuuuu" E "Oner more night "de la Maroon 5 sadImi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Armin van Buuren - In and out of love

este tot ce imi vine in minte acum happy