| Yzzie a întrebat:

Hei! Caut o melodie de cateva luni ( 9 luni)si nu reusesc sa dau de ea si nimeni nu stie nimic. Sper sa ma poata ajuta cineva.
Melodia am auzit-o in serialul csi:ny,sezonul 9, episodul 5 in minutul 6:15.Las un link pe care l-am gasit azi, pentru a asculta cateva secunde: http://www.watzatsong.com/en/name-that-tune/361498.html
Multumesc anticipat! :D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... astea-s versurile din ce-am ascultat, mai cauta...

'I traveled through the night, hoping' to find my peace You see these words collide, waiting' for someone like me I know you're waiting' now, I know you're waiting' now I know you're waiting' now, it's time to believe Yeah, I'm fallin' Wait for the moment Said what you wanted to me While you stole the world from me'