| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ce cantareti credeti ca are vocea speciala? ( Fara raspunsuri gen: Alexandra Stan. Inna etc.)

4 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

Eu cred ca trupa FARA ZAHAR.Cauta pe you tube.

| AnUtZa_5621 a răspuns:

Parerea mea este ca trupa "Hollywood Undead" deoarece sunt 6 membrii in formatie iar toti acestia au niste voci de miliarde si sunt foarte uniti. Cauta pe youtube melodiile lor.Aceasta http://www.youtube.com/watch?v=pdoIs1jZbCY&ob=av2e este preferata mea :*.

Apache
| Apache a răspuns:

Voce speciala? ...sunt multe persoane.dar acum imi vine in minte lenka!
are o voce.sa spunem.deosebita!
http://www.youtube.com/watch?v=C3rDMJERl64

| Ecea a răspuns:

Multi.
Cea mai buna voce de femeie pe care am auzit-o eu,este Lara Fabian.Pur si simplu este perfecta,are toate calitatile.
Dar am intalnit si altii cu voci interesante,care pur si simplu te fac sa ii reasculti.
La barbati,singura vocea care m-a impresionat si mi se pare cea mai buna si cea mai placuta,este Freddie Mercury.
De exemplu Chambao(La Mari),Malú, Il divo, etc.