| dedebt a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan? de ce >:?

Răspuns Câştigător
| lolytagirl a răspuns:

Alexandra stan clar-fiindca imi place mie si fiindca dupa parerea mea e mult mai discreta decat inna.

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Heei happy

Sincera sa fiu...
Niciuna. nu imi plac pentru ca mi se pare ca sumt false. li s'au urcat celebritatea la cap, si nu imi plac vocile lor happy

| AnonymousQ666 a răspuns:

Alexandra Stan! love struck deoarece e frumy si canta SOOPER! si inna.dar imi place mai mult alexandra stan

| iAmFabulosxo a răspuns:

Alexandra Stanhappy! Imi place mult de Alexandra deoarece de Inna nu am prea auzit nimic noulaughing.Nu mai e asa populara de cand a aparut Alexandra Stan cu noi fortzelaughing.

| nustiunustiu a răspuns:

Amandoua pentru ca:
-sunt frumoase
-canta frumos
-sunt romance si ne mandrim cu asta

| JJ16 a răspuns:

Alexandra Stan smug