| Camelia005 a întrebat:

Cine credeti ca e mai buna Inna sau Alexandra Stan? si de ce credeti ca e mai buna dau funda la cel care raspunde corect

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Buna nu e niciuna.

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Doar pentru ca tie nu-ti place de niciuna nu inseamna ca nu sunt bune ai inteles?

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Camelia005):

Oh! Doare!

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Pai sunt mai bune de 1000 de ori decat ce muzica asculti tu laughing

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Camelia005):

Asta spun toti cei care asculta **** de muzica comerciala.
N-are rost sa incep cearta cu tine, ar fi o pierdere de timp.

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Bine daca nu vrei cearta atunci sa nu mai raspunzi la intrebarile mele pentru ca nu-mi pasa parerea ta hai pa!

| Camelia005 explică:

Da ce te deranjeaza intrebarea mea! nu pe tine te-am intrebat si ce nu inteleg eu este de ce ai dat click pe intrebarea mea daca ti se pare o prostie

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Camelia005):

Nu m-ai intrebat pe mine personal, ne-ai intrebat pe toti.
Dooh loser

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Si daca nu ti-a placut intrebare atunci de ce te-ai mai obosit sa raspunzi la ea?

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Camelia005):

Da am zis ca nu mi-a placut? M-a amuzat chiar.

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Si ori cum fac pariu ca nici macar nu le cunosti asa ca alta data nu te mai deranja nici macar sa citesti despre cineva pe care nul cunosti

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Camelia005):

Hai pune pariu. DA-DA!

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Bine sti vreo melodie de la Inna?

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Camelia005):

Da.

| Camelia005 explică (pentru Sἶrenἶa):

Ia zi!

| Camelia005 explică:

Fraieri mai sunt unii!