| alice043 a întrebat:

Cine e mai populara alexandra stan sau inna

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Sunt de parere ca Inna. Are un stil original ( nu spun ca Alexandra Stan nu are) dar care capteaza atentia si care este ''in voga'' acum. Are concerte peste tot, si nu este cunoscuta numai national. Sunt de parere ca Alexandra ar mai trebui sa lucreze la stilul ei, sa capteze atentia mai mult, ca s-o intreaca pe Inna.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inna e mult mai faimoasa.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Inna este mai populară, însă recent şi muzica Alexandrei Stan a ajuns foarte cunoscută, mai ales prin Italia, unde am auzit-o efectiv în orice loc în care mergeam.

| Fineness a răspuns:

Alexandra Stan, deoarece a intrecut-o pe Jennifer Lopez cu melodia,, Mr. Saxobeat''.
Ps:Si Inna e populara!

| teiube a răspuns:

Inna

| QuizMaster a răspuns:

Inna

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Clar inna, funda?

| KatherinePiercee a răspuns:

Cred că Inna, deoarece are un repertoriu mai bogat, mai multe concerte în strainatate... Dar şi Alexandra Stan cîntă foarte frumos. Amîndoua merită apreciate. Fundaaa!

| Xgirl a răspuns:

Inna,normal...100%INNA

| ari23 a răspuns:

Mie imi plac ambele cantarete. si Alexandra Stan e populara dar si Inna. dar mai populara e Inna cu piesa:club rocker. imi poti da funda te rog?