| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ce trupe rock imi recomandati sa ascult?

Răspuns Câştigător
| Evelyn666 a răspuns:

Project Hate, Subscribe, Iron Maiden, Megadeth, The Doors, Bullet For My Valentine [ s-ar putea sa-ti placahappy ], Upon This Dawning, Bring me the horizon, Fit for Rivals, Green Day, Puddle of mud... [ restul gen Metallica, Scorpions presupun ca le stiihappy ]. Bafta!

25 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

BVB,sunt cei mai tari, și mai sunt Linkin Park dacă vrei la fel ca ei. FundĂ? Te rog... sunt nou pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Deja ascult BVB, dupa cum se vede in numele si avatarul meu. oh go on

| BlackWaltz a răspuns (pentru Duucu):

Şi eu care credeam ca nu mai ţine laughing

| Duucu a răspuns (pentru BlackWaltz):

Din start mi-am dat seama că nu-și va da seama, datorită acelei intrări tipice cu "hei" (numai naivii îl folosesc)
Și mai e și numele "RockGirlBVB", ceea ce m-a făcut să-i dau o vărstă cuprinsă între 12 și 14 ani.
Din astea 2 rezultă (ca la matematică) că gluma încă se prinde pe proști.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Da' foarte nou mai esti pe TPU, avand cont din 2011, cu peste 2500 de raspunsuri date, 76 raspunsuri castigatoare si peste 300 de intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Ei uite ca mi-am dat seama. Nu sunt proasta, cum ma crezi tu, si "hei" e felul meu de a saluta. "Doar naivii il folosesc" - E doar parerea ta. Nu mai judeca persoanele inainte sa le cunosti!winking Si daca nu esti in stare sa'mi dai un raspuns la intrebare, nu comenta. Punct.

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce să nu judec persoane înainte să le cunosc? Toți sunteți la fel la vărste mici.Mai tărziu vă faceți o personalitate interesantă care poate fi citită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Tu ai auzit de bun simt? Nu cred. Ce'ar fi sa te judec si eu acum? Ca esti mincinos si iti place sa-ti bati joc de oameni. Am pus doar o intrebare. Repet: daca nu vrei sa raspunzi, gura mica. Eu nu am chef de cearta acum. O seara buna.

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e îla bun simț?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Cauta in dictionar daca nu stii.

| Thunderstruck a răspuns:

Sigur nu bvb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nu.

| CautNume a răspuns:

Truda, Trooper, Rammstein, Queen, Nirvana, Elysion, Eluveitie, The eagles, Alice Cooper, Alice in Chains, Alternosfera, Avantasia, Evanescence

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mă macină curiozitatea, de ce desparţi cu apostrof, copilă? E mai mişto aşa, sau ce?

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Consumă mai puțini pixeli decât liniuța. Toată lumea știe că pe net, pixelii consumați în scris costă în plus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evanescence, Mandragora Scream, Florence + the Machine, Tristania, ASP, Theatre of Tragedy, Metallica, AC/DC, Queen, Vanilla Ninja.

| myky16 a răspuns:

Thousand foot krutch, 30 seconds to mars,Corroded,Two steps from hell,Blacklisted Me, Icon for hire, Fit for rivals,, Skillet Dead By April...

| KristalPop a răspuns:

BVB sunt cei mai tari şi primii (de la coadă) dacă ar fi să fac un top cu cele mai bune trupe rock.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Păi să faci şi tu economie.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Mncp

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

O să mă prefac că nu am înţeles aluzia.
Şi puţi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai adormit ca un prunc aseară. Și eu la fel laughing
Și chiar atât de oribil vorbesc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Am adormit la 4 şi m-am trezit pe la 9 şi ceva, deci sunt foarte mulţumită de mine însămi. Tu cât ai dormit?
De obicei te înţeleg, dar atunci tot treceau maşini pe stradă şi mai vorbeau şi ceilalţi. Bine, nici nu e prima dată când te pun să repeţi ce spui. laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi...la ce oră am vorbit noi la telefon? Că habar nu am când am ajuns acasă. Am adormit instant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

01 şi ceva, cred.