| 64Anelize64 a întrebat:

Hei! De ceva vreme mi-am amintit ca cu cativa ani in urma am ascultat un cantec si nu-mi amintesc nimic despre el. Nu stiu cum sa-l caut. Era o fata blonda cu parul lung si cretos. Cantecul era ceva hip-hop, rap sau R&B. Nu stiu sigur. Stiu ca imprejurarea era sumbra. Poate stiti asa cantece, videoclipuri. Le accept pe toate. Cel ce ghiceste si-mi scrie denumirea (puteti sa scrie link-ul videoclipului), primeste funda! Va rog mult. Va ajut si eu cu ceva. Promit!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Si aici ai cantarete blonde si crete, poate iti amintesti care era:
https://www.google.ro/......ps?/search

| RoyDupuis a răspuns:

happy si care era dintre astea? de curiozitate...