| Yagami a întrebat:

Hei...imi poate face si mie cineva va rog o melodie tip Rap[ma refer la versuri compuse]. Chestia e ca imi trebuie la muzica sa fac o melodie dar genul asta imi place mai mult...si nu conteaza daca e in romana sau americana, doar sa aiba cel putin 4 strofe pe tip de rap.

Răspuns Câştigător
| CяysƧ a răspuns:

Pai cauta Nane in general melodiile lui sunt foarte adevarate si mrfa dar sunt mixtape.uri big grin uite cateva melodii
Nane- Nu le pasa; Poveste de seara; Proaspat casatoriti (e cu injuraturi )
sau Adrian Tutu- Iubiti-va parinti!

1 răspuns:
| Yagami explică:

@CяysƧ : le stiu pe toate ale lui nane ...si nu ma intereseaza cu injarturi sau nu...laughing