| princessmary a întrebat:

Imi trebuie versuri, melodie care sa o cant...Am primit o propunere de a scoate un CD dar nu am nici versuri nici muzica...ma poate ajuta cineva? macar o idee despre ce sa fie.big grin

1 răspuns:
| Vickyy a răspuns:

Versurile... pot sa fie despre ceeea ce simti in anumite momente.eu de exemplu compun tot felul de melodii dar pentru chitara. tu daca vrei sa scrii, mai intai fredoneaza un vers, pe o linie melodica care iti vine in minte si apoi incepe sa scrii. o sa iti vina ideile imediat...